Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Nápis: „Roku 1978 namaloval Kchang Ning”.
Pečeť: „Kchang siao”.
Provenience: sbírka českého sinologa.
Kchang Ning soukromě studoval malbu pod vedením renomovaného Li Kchu-čchana (1899 - 1983), jehož volný styl zvaný „ta-sie-i” úspěšně přejal - je považován za jeho nejdůslednějšího žáka.