Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Nápis: „Kchang Ning sie jü šou-tu” (V hlavním městě namaloval Kchang Ning).
Pečeť: „Siao-c'” (Oddaný syn).
Pečeť: Kchang Ning.
Provenience: sbírka českého sinologa.
Kchang Ning je uznávaným pekingským malířem a členem Čínské malířské asociace.