Tušová malba na papíře. Rámováno.
Signováno: Čchi Paj-š'.
Pečeť: Paj-š' weng.
Šest krevet, malovaných stupňovanými odstíny ředěné tuše, se pohybuje v prázdném prostoru čtverce z pravého rohu k levému. Bravurně zvládaný námět slavného malíře v jeho pozdním období.