Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Signováno: Si-šan, Liou.
Dvě pečetě.
Na obrázku vidíme čtyři vznešené pány, jak v prázdném prostoru sedí pod lampou u obdélníkového stolu a hodují. Opodál stojí malý sluha s lucernou. Lineární malba postav se odvíjí od slavného figuralisty malíře Li Kung-li-na (zvaného Lung-mien) z doby severních Sungů, na jehož vzor se v nápise malíř odvolává.