Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Nadepsáno básní o osmi sedmislabičných verších.
Signováno: Vytvořeno na šťastný den koncem jara roku „kuej-wej" éry Kchang-si v ateliéru Čching-jün-ke, Keng-jen san-žen, Wang Chuej.
Negativní pečeť: Wang Chuej.
Pozitivní pečeť: Š' Ku C' (umělecký pseudonym).
Romanticky laděná krajina provedená ve starobylém modrozeleném stylu, s centrální kompozicí vysokých, dramatických vrcholků stavěných nad sebe a slepovaných z hustých podlouhlých bloků. V diagonální průrvě stojí na dvou vysokých kamenných terasách paláce a před nimi se výhledem kochá několik vzdělanců, jak je ostatně zmíněno ve verších nadepsaných v pravém rohu nahoře.