Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: „Ťiou-š'-liou suej Paj-š'”(96-ti letý Paj-š').
Pečeť: Paj-š'.
Provenience: sbírka československého diplomata, zakoupeno v Pekingu roku 1956.
Náměť červených svlačců si Čchi Paj-š' velmi oblíbil koncem 40. let, kdy často maloval jen v této černé a sytě rudé barevné kombinaci. Toto dílo je ovšem podstatně pozdější, jak ukazuje i pro závěrečné období života typický způsob rozlití zředěné tuše, která zobrazuje lopuchovité listy v popředí.